Авторський нагляд та супроводження ремонтних робіт
У разі замовлення авторського нагляду, бригада будівельників виконує всі будівельні та оздоблювальні роботи. Дизайнер забезпечує точне виконання дизайн-проекту та корегує дії будівельників у разі потреби. Послуга не надається окремо від послуги розробки дизайн-проекту компанією WhoseHouse
Якщо ви занадто зайняті, щоб підбирати команду будівельників, контролювати реалізацію проекту, не впевнені чи співпаде реальність з очікуваннями, не хочете витрачати час на перевірку всіх етапів робіт під час будівництва, а просто бажаєте використовувати свій новий простір якомога швидше, тоді послуга авторського нагляду та супроводження ремонтних робіт саме для вас. Це гарантія вашого спокою та впевненості у результаті.

Послуга полягає у регуляному виїзді автору проекту на об'єкт та особистому контролі за процесом будівництва. Авторський нагляд гарантує точну реалізацію проекту згідно затвердженої концепції простору. Ми маємо власну перевірену команду будівельників та довготривалі відносини з підрядниками по окремим видам робіт, що забазпечує можливість виконання повного циклу будівництва та оздоблення.

Як відбувається нагляд автору проекту?
Наш авторський нагляд у будівельному ділі є комплексною конрольною мірою, що потрібна для того, щоб привести стилістичну, технічну, архітектурну та інші складові проекту в абсолютну відповідність до проектної документації. Втілюється авторский нагляд дизайн-проекту та інших етапів безпосередньо розробником, який чітко розуміє всі особливості своїх розрахунків.

Спеціаліст виїжджає на об'єкт не менше двох разів на тиждень та, за вашим бажанням, надає вам необхідну інформацію щодо процесу. Під час візиту автор перевіряє всі роботи, що були зроблені за його відсутності, включаючи приховані роботи, такі як прокладання електрики, сантехніки, підготовки поверхностей до оздоблення, надає зауваження будівельникам, корегує хід робіт. Автор також робить початкове замовлення всіх необхідних матеріалів та відслідковує коли час замовляти необхідну партію для наступних етапів робіт. Після закінчення будівницта та встановлення всього обладнання автор координує розміщення предметів меблів та декору. Таким чином ви можете взагалі не думати про втілення вашого проекту, а просто завітати в свій готовий інтер'єр.

Зв'яжіться з нами. Ми справді любимо спілкуватися з нашими клієнтами!
+38 096 477 477 6
contact@whosehouse.com.ua
Київ, Україна
Усі фото та відео матеріали є власністю компанії та використані для візуальної демонстрації. Будь-ласка, на використовуйте їх у комерційних цілях.
Made on
Tilda