Створюємо ваше майбутнє
Ви є дизайнером свого життя, а ми дбаємо про те, щоб воно гармонійно відзеркалювалося у вашому просторі.
Ми віримо, що кожний інтер'єр має свій власний ДНК, тому проектуємо функціональні, інноваційні, гостинні та унікальні простори, які резонують саме з вами. Ми розробили структурований та комфортний алгоритм роботи з нашими клієнтами, який неодмінно сподобається і вам.
Етапи розробки дизайн-проекту
APARTMENT 241
Квартира для молодої подружньої пари, яка любить подорожувати та не боїться експериментувати. Неокласика здобула еклектичний вигляд завдяки насиченню етнічними віяннями та сучасними технологіями.
APARTMENT 007
Квартира для молодії сім'ї з двома дітьми. "Легкий" та сучасний інтер'єр, що залишиться актуальним надовго, завдяки використанню універсальних матеріалів та природних відтінків.
APARTMENT 23
Інтер'єр у стилі неокласика для невеликої сім'ї. В реалізації використані меблі італійських та українських брендів.
APARTMENT 203
Квартира для актора. Саме поєднання елементів лофту, сучасного стилю та античності надало інтер'єру індивідуальності, іронії та драйву, якими наповнене життя власника простору.
APARTMENT 42
Квартира для сім'ї, яка цінує комфорт, що не поступається вишуканому вигляду. Інтер'єр у сучасному стилі з великою кількістю шпонованих поверхонь, штучного каменю, скла, що в поєднанні створює неповторний затишок.
HOUSE 32
Проект оздоблення вітальні суміщеної з кухнею у приватному будинку. Камінь, метал та дерево у поєднанні з сучасними формами дозволили зробити мінімалізм більш інтелектуальним та витонченим.
HOUSE 46
Проект оновлення простору кухні у приватному будинку в сучасному стилі з елементами неокласики.
APARTMENT 127
Квартира для невеликої сім'ї в сучасному стилі з елементами арт-деко та "відкритими" кольорами. Дуже затишний і гармонійний простір для яскравих та активних особистостей, таких як наші замовники.
Реконструкція кімнати зустрічей та відпочинку власника приватного будинку у Франції, Прованс, Оранж
Будинок, що належить уже четвертому поколінню сім'ї поступово почав міняти свою атмосферу. В оформленні кімнати, ми поєднали канонічні французьські стилістичні прийоми з сучасними меблями та предметами декору, що в поєднанні створило еклектичний та дуже виразний інтер'єр, на перший погляд суровий, але і дуже фантазійний.
My F+ckin' Gym на вул. Богдана Хмельницького
Зал функціональних тренувань, котрий є не просто майданчиком для спорту, але і місцем зустрічей людей зі схожим світоглядом та цілями. Простір для тренувань доповнений баром та лаунж-зоною, де після активної роботи над собою гості закладу разом відпочивають.
Палати поліпшеного комфорту медичного центру в Києві
Палати у медичному центрі розроблені з урахуванням високих санітарно-епідеміологічних норм, але в той же час з дбайливим відношенням до фізичного та емоційного стану пацієнтів клініки. Перебування у медичних установах рідко є приємним, але комфорт, спокій та функціональність простору є невід'ємною складовою швидкого одужання.
Конференс-зал у медичному центрі в Києві
Зала для проведення нарад, конференцій та урочистих подій персоналу медичного центру. Простір створено з урахуванням можливості проведення зустрічей різноманітного формату і дозволяє швидко переобладнати залу в залежності від потреб.
Студія креативного кіно-агенства /Cinematographist
Мульти-функціональний простір агенства - це місце зустрічі кіно-еліти нового покоління, де створюєтья, монтується, озвучується, обговорюється українське та світове кіно. Простір включає в себе студію звукозапису, студію монтажу, офіс креативної команди, кав'ярню та коворкінг, який легко та швидко переоснащується у лекторій.
Зв'яжіться з нами. Ми справді любимо спілкуватися з нашими клієнтами!
+38 096 477 477 6
contact@whosehouse.com.ua
Київ, Україна
Усі фото та відео матеріали є власністю компанії та використані для візуальної демонстрації. Будь-ласка, на використовуйте їх у комерційних цілях.
Made on
Tilda