Дизайн-проект приватних інтер'єрів (включаючи рекомендації щодо комплектації)
Ми віримо, що кожний інтер'єр має свій власний ДНК, тому проектуємо функціональні, інноваційні, гостинні та унікальні простори, які резонують саме з вами.
Ознайомитися з нашими проектами
Дизайн-проект комерційного інтер'єру (офіси, магазини, шоу-руми, спортивні простори)
Дизайн комерційних приміщень, таких як офіси, шоу-руми, магазини, спортивні простори має вагомі відмінності від дизайну приватного інтер'єру. Санітарно-гігієнічні, протипожежні норми, правила ергономіки громадських приміщень - важливі стандарти, що треба ураховувати під час розробки проекту. Ми допоможемо вам розробити простір, зручність та функціональність якого стане частиною вашого бізнес-плану.
Ознайомитися з нашими проектами
Дизайн-проект комерційного інтер'єру (медичні центри, салони краси)
Атмосфера спокою та затишку здатна позитивно впливати на настрій кожного пацієнта та відвідувача центрів здоров'я та краси. Памятаючи про це, ми розробляємо дизайн-проекти, які відповідають найвищим санітарно-гігієнічним вимогам, правильно зоновані, враховують всі норми безпеки і в той же час оформлені насправді комфортно та естетично.
Ознайомитися з нашими проектами
Дизайн-проект комерційного інтер'єру (HORECA)
Маючи багаторічний досвід роботи з HORECA сегментом, ми досконало спроектуємо ваш готель, ресторан чи кафе. Наша команда постійно слідкує за останніми тенденціями та іноваціями сектору HORECA, ми співпрацюємо з міжнародими мережами, що дозволяє нам проектувати стильні інтер'єрні концепти, що вдало поєднуються з корпоративним стилем та стратегічними цілями вашої компанії.
Ознайомитися з нашими проектами
3D візуалізація інтер'єру та меблів
Після затвердження концепції та планування вашого простору, ми створюємо фотореалістичну тримірну комп'ютерну модель майбутнього інтер'єру. За допомогою спеціальних графічних програм ви зможете побачити візуалізацію приміщення, включаючи найдрібніші деталі, такі як розташування декоративних елементів або обладнання. Послуга 3D візуалізації меблів допоможе вам побачити тримірну модель об'єкту, що виробляється на замовлення.
Детальніше про послугу
Розробка планувального рішення
Навіть якщо ви власноруч бажаєте робити ремонт та оформлювати свій об'єкт, ми допоможемо вам розробити найбільш вдале планування простору. Це найголовнійший етап роботи з приміщенням, котрий одночасно може стати найбільш складним для замовника. Кожен об'єкт має прихований потенціал, який може показати вам лише дизайнер.
Детальніше про послугу
Комплектація інтер'єру
Ми супроводжуємо підбір та придбання матеріалів, меблів та освітлення, погоджуємо перелік продукції та створюємо специфікації. Разом із нашим спеціалістом ви зможете обрати та оглянути підібрані вироби, після чого ми забезпечимо підтвердження закупівель та поставку товарів на об'єкт на тих етапах будівництва, коли це необхідно.
Детальніше про послугу
Супроводження ремонтних робіт з авторським наглядом
Ця послуга забезпечує 100% реалізацію проекту, який був затверджений разом з вами. Вона полягає у регулярному виїзді автора на об'єкт та особитстому конролі за процесом будівництва. Це дозволить вам взагалі не приймати участі у будівництві і в цей час займатися іншими пріоритетами.
Детальніше про послугу
Послуги декоратора
Бажаєте отримати wow-ефект, але не плануєте робити ремонт у своєму просторі? Тоді робота з декоратором допоможе вам змінити та поліпшити внутрішню атмосферу та рівень комфорту без кардинальних мір, викорустовуючи знання декоратора щодо правильної реорганізації існуючих приміщень.
Детальніше про послугу
Замовити дизайн-проект
Будь-ласка, залиште свої контакти і ми вам зателефонуємо, щоб обговорити всі деталі
Отримати безкоштовну консультацію
Будь-ласка, залиште свої контакти і ми вам зателефонуємо
Зв'яжіться з нами. Ми справді любимо спілкуватися з нашими клієнтами!
+38 096 477 477 6
contact@whosehouse.com.ua
Київ, Україна
Усі фото та відео матеріали є власністю компанії та використані для візуальної демонстрації. Будь-ласка, на використовуйте їх у комерційних цілях.
Made on
Tilda