Послуги декоратора
Робота зі спеціалістом, що розуміється на ергономіці, зонуванні, колористиці та мистецтві доможе надати нового життя будь-якому приміщенню
Бажаєте отримати wow-ефект, але не плануєте робити ремонт у своєму просторі? Тоді робота з декоратором допоможе вам змінити та поліпшити внутрішню атмосферу та рівень комфорту без кардинальних мір, викорустовуючи знання декоратора щодо правильної реорганізації існуючих приміщень. Перерозподіл кімнат, перерозміщення меблів, зміна кольорової гами, доповнення декором - правильне комбінування цих прийомів здатне змінити ваше сприйняття простору.

Ми також маємо сильні зв'язки з українськими та всесвітньо відомими художниками, тому якщо ви прихильник живопису, скульптур та інсталяцій або бажаєте ближче познайомитися з цим селективним напрямом декорування інтер'єру, ми з радістю надамо вам консультацію і розповімо про вдалі інвестиції в придмети мистецтва. Окремим напрямом роботи нашої компанії є реставрування антикварих меблів і надання їм сучасного ексклюзивного вигляду. Ви навіть не уявляєте як сильно можна змінити звичний для вас інтер'єр застосовуючи правильні прийоми декорування, тому в цьому допомжемо вам ми.
Зв'яжіться з нами. Ми справді любимо спілкуватися з нашими клієнтами!
+38 096 477 477 6
contact@whosehouse.com.ua
Київ, Україна
Усі фото та відео матеріали є власністю компанії та використані для візуальної демонстрації. Будь-ласка, на використовуйте їх у комерційних цілях.
Made on
Tilda