Інна Князєва
Керуючий партнер компанії WhoseHouse
Дизайнер
Для нас справді важливо, щоб інтер'єри, які ми створюємо дарували приємні емоції та новий рівень комфорту. Кожен об'єкт - це особлива історія мріянь, успіху, реалізації цілей наших клієнтів, тому в кожному проекті ми надихаємося цими особливими історіями, які і породжують ексклюзивні проектувальні рішення та оформлення інтер'єру.
Я вважаю, що простір повинен резонувати з людиною, тому ми не обмежуємося однією стилістикою, в якій працюємо, адже всі ми різні і всім нам необхідні індивідуальні неповторні інтер'єри. Тому в портфоліо нашого бренду ви побачите і неокласичні проекти, і сучасний стиль, і індустріальний, і mid-century, і різні види етнічних інтер'єрів. Це надихає найбільше - можливість працювати з абсолютно різними людьми і втілювати такі різні, але такі для них особливі мрії про нове житло або запуск нового бізнесу.
Артем Мкртчян
Керуючий партнер компанії WhoseHouse
Важливою конкурентною перевагою нашої компанії є прискіпливий контроль всіх етапів втілення проекту. Я за природою перфекціоніст, тому для мене першочерговим є досконале технічне втілення всіх проектувальних рішень. Саме тому я особисто контролюю хід робіт впродовж будівництва і впевнений не лише в естетичній красі наших об'єктів, але й у точному технічному виконанні. Не менш важливим принципом для нас є підбір команди, яка дійсно може втілювати будь-які творчі ідеї на високому професійному рівні.
Наша місія
Бути лідером у сфері дизайну та архітектури, який створює не просто функціональні інтер'єри, але й допомагає втілювати мрії наших клієнтів в життя.
Наші головні принципи

1
Ми раціонально використовуємо бюджет, максимально зберігаючи естетику та функціональність простору, над яким працюємо

2
Ми точно втілюємо затверджений вами проект в реальність

3
Ми переконані, що кожен повинен займатися своєю справою, тому ми беремо весь можливий клопіт процесу ремонту на себе, в той час як ви продовжуєте займатись своїми іншими пріоритетами

4
Ми виконуємо комплексне управління процесом проектування інтер'єру від А до Я, вам залишиться лише з задоволенням користуватися своїм новим простором після закінчення будівництва
Що ви отримаєте
Ідеальний інтер'єр, як ідеальний костюм, зшитий кравцем саме для вас - комфортний та пасує лише вам. Саме такий проект ми розробимо для вас - неповторний та унікальний!
Унікальний простір
Інтер'єр в унікальній стилістиці, яка резонує з власником. Ми дбаємо про те, щоб у наших проектах використовувалися прийоми та технології, про які всі інші дізнаються лише завтра. Наша команда першою відслідковує всі тенденції світу дизайну та пропонує їх вам. З нами ви будете на крок попереду!
1
Функціональне планування
Продумане планування простру з урахуванням вашого стилю життя, потреб та інтересів. Ви також зможете побачити фотореалістичне зображення вашого майбутньго інтер'єру ще до початку ремонту. Хоч ми і любимо робити сюрпризи, але готовий вигляд вашого простору не стане сюрпризом для вас!
2
Професійний проект
Якісну робочу документацію для реалізації проекту. Ми завжди готові надати вам професіну команду будівельників для реалізації наших проектів, але якщо ви вирішите працювати з іншою бригадою, дизайн-проект, що ми підготуємо, надасть їм вичерпну картину етапів будівництва та бажанного кінцевого результату.
3
Задоволення від процесу
Задоволення від креативної частини процесу створення вашого комфортного майбутнього простору разом з нами!
Для реалізації простору вашої мрії ми запропонуємо вам долучитися до професійного опитування щодо ваших потреб та побажань. Цей процес вам сподобається, адже він допоможе вам систематизувати ідеальну картину майбутнього інтер'єру.
4
Зрозумілу комунікацію
Чітка комунікація щодо етапів проекту. Ми готові розказати вам про план дій на всіх етапах проектування та будівництва, а також допомогти сформувати бюджет всього ремонту та комплектації об'єкту. Ми забезпечимо вам рівно стільки інформаціїї щодо реалізації об'єкту, скільки вам потрібно. Або ж ви просто зможете забути про ремонт та завітати в свій новий простір після закінчення всіх робіт.
5
Відстороненість від процесу ремонту
Можливість завітати у ваш готовий новий простір, не відчувши на собі всіх "нюансів" процесу будівництва.
Ми можемо подбати про те, щоб ви не мали потреби витрачати час на пошук команди будівельників, закупівлю
матеріалів та контроль виконаних робіт, а лише насолоджувалися реалізованим проектом після закінчення робіт.
6
Замовити дизайн-проект
Будь-ласка, залиште свої контакти і ми вам зателефонуємо, щоб обговорити всі деталі
Отримати безкоштовну консультацію
Будь-ласка, залиште свої контакти і ми вам зателефонуємо
Зв'яжіться з нами. Ми справді любимо спілкуватися з нашими клієнтами!
+38 096 477 477 6
contact@whosehouse.com.ua
Київ, Україна
Усі фото та відео матеріали є власністю компанії та використані для візуальної демонстрації. Будь-ласка, на використовуйте їх у комерційних цілях.
Made on
Tilda