3D моделювання
Тримірна візуалізація дизайн-проекту. Послуга 3D моделювання не надається окремо від інших послуг компанії WhoseHouse
Наші послуги проектування інтер'єру об'єктів включають в себе 3D візуалізацію проекту. Після затвердження концепції та планування вашого простору, ми створюємо фотореалістичну тримірну комп'ютерну модель майбутнього інтер'єру. За допомогою спеціальних графічних програм ви зможете побачити візуалізацію приміщення, включаючи найдрібніші деталі, такі як розташування декоративних елементів або обладнання.

Для більшості дуже складно уявити майбутній дизайн приватного чи комерційного приміщення лише по кресленням, що в першу чергу розробляються для будівельників, які будуть реалізовувати проект. Саме 3D зображення допомогає максимально передати відчуття форм, розмірів, кольорів, простору та об'єму та наблизити сприйняття до реального. Ця послуга гарантує отримання чіткого розуміння як буде виглядати ваш простір після реалізаціі дизайн-проекту.

Ця послуга буде корисною при замовленні наступних видів послуг: повний цикл проектування та ремонтно-оздоблювальних робіт, розробка планувальних рішень та послуги декорування існуючого приміщення. Також ми пропонуємо 3D проектування меблів, що будуть виготовлятися на замовлення. Розроблена 3D модель допоможе на 100% точно реалізувати проект та уникнути будь-яких недопрацьовок під час реалізації.Зв'яжіться з нами. Ми справді любимо спілкуватися з нашими клієнтами!
+38 096 477 477 6
contact@whosehouse.com.ua
Київ, Україна
Усі фото та відео матеріали є власністю компанії та використані для візуальної демонстрації. Будь-ласка, на використовуйте їх у комерційних цілях.
Made on
Tilda